דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
מכללת אורות ישראל היא מכללה אקדמית ציונית-דתית לחינוך. המכללה מכשירה מחנכים ומחנכות, מורים ומורות. הלימודים מתקיימים באווירה משפחתית עם צוות מקצועי. המכללה מקיימת לימודים לתואר .B.Ed  ו- .M.Ed,  קורס מנהלים, לימודי תעודה, אופק חדש והשתלמויות מגוונות.
 

 חדשות ואירועי המכללה

 
 • כנס מגמות מחול ארצי בחינות הדתי

  הכנס יתקיים אי"ה ביום שני כ' שבט (9.2.2015) בשעה 9.30-16.00 בקמפוס אלקנה
  בתכנית - הקרנת סרטי וידאו דאנס, סדנאות, הופעת מחול "שלום לך דודי"

  להזמנה המפורטת

  > פרטים נוספים
 
 

 לוח מודעות

 
 • 20-01-2015
  דרוש לפרויקט ההנצחה בבאר טוביה לתפקיד סטודנט המלווה תלמידים

  לפרויקט ההנצחה בבאר טוביה לתפקיד סטודנט המלווה תלמידים

  לפרטים נוספים
 • 08-01-2015
  תזכורת למבחן האנסין בתושבע"פ שיתקיים אי"ה בקמפוס רחובות ביום חמישי, כ"ח באדר תשע"ה (19.3.15) בשעה 14:00

  תזכורת למבחן האנסין בתושבע"פ שיתקיים אי"ה ביום חמישי, כ"ח באדר תשע"ה (19.3.15) בשעה 14:00. 1.מועד ההרשמה למבחן יסתיים ביום א' י' באדר תשע"ה (1.3.2015). 2.יש להירשם אצל מור במייל mor-c@orot.ac.il עד המועד האחרון לרישום (ביום א' י' באדר תשע"ה 1.3.2015). לאחר מועד זה לא יתקבלו תלמידים למבחן. 3.מועד מבחן האנסין הפנימי יתקיים בקמפוס רחובות ביום חמישי ט"ז בשבט תשע"ה (5.2.15) בשעה 13:30 והוא מיועד לציון סופי לתלמידי המסלול היסודי או לציון מגן לתלמידי המסלול העל-יסודי. 4.בהצלחה.

 • 07-10-2014
  אנגלית לתלמידי המשך לתואר ראשון (גברים) - קמפוס רחובות

  החל משנת תשע"ה רמת האנגלית נקבעת עפ"י ציון אנגלית במבחן הפסיכומטרי או מבחן אמיר. א. תלמידים שלא עשו פסיכו' יכולים לבחור בין: 1. להתחיל אנגלית ברמה הנמוכה ביותר (רמה ה) ולהמשיך בכל הרמות עד לרמת פטור – סה"כ 11 ש"ש. 2. להבחן מבחן פסיכו' / אמיר – ורמת הציון תקבע עפ"י ציון המבחן. ב. תלמיד שלא המציא ציון אנגלית במבחן פסיכו' או במבחן אמיר – ישובץ לרמה ה. ג. נא ראו את המסמך המצורף ואת הקישור לאתר מבחני אמיר. ד. קורס אנגלית פרונטאלי רמות ד וה (בהיקף של 60ש"ש) – ייפתח בעז"ה בימים המרוכזים לאחר חג הסוכות תשעה.

  לפרטים נוספים לחץ כאן
 • 22-09-2014
  הסדרת כניסה עם נשק לקמפוס רחובות

  עפ"י הנחיית עיריית רחובות – מח' הביטחון, חל איסור מוחלט על נשיאת נשק בתחומי מוסד חינוכי, למעט בעלי תפקידים מוגדרים ומורשים. לפיכך, תלמידים שמגיעים עם נשקם האישי (כולל אקדחים וכל כלי נשק אחר), חייבים להעביר את שמם + צילום (ברור) של רישיון הנשק שלהם בכדי שנוכל לאשר את הגעתם וכניסתם למכללה עם הנשק. יש לשלוח שם + רישיון הנשק לדוא"ל של תמר לוי: tamarl@orot.ac.il עד ליום כיפור. סטודנט שיגיע עם נשק ללא הסדרת אישור כניסה מתאים – לא יוכל להיכנס למכללה.

 • 18-09-2014
  הסעות לתלמידי קמפוס רחובות - יום ו' תשע"ה

  לחץ כאן


 

 הצטרפו אלינו

 
שם:
טל סלולרי:
אימייל:
מעוניין ב:
קמפוס: